Katalogi

Tworzenie stron internetowych

Pełna prezentacja Twojego biznesu w ekskluzywnej formie

Drukowane katalogi firmowe są znakomitym narzędziem do zwrócenia uwagi na ofertę firmy. Zwrócenia uwagi tych, których naprawdę warto zachęcić do zostania Twoimi klientami. Choć coraz częściej ograniczamy bezpośrednie kontakty biznesowe, to nadal mnóstwo branż nie może wręcz obyć się bez drukowanych materiałów promocyjnych.

SkyProject zaprojektuje i wydrukuje Twoje katalogi firmowe. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem drukarskim, gwarantującym jakość wymaganą przy tworzeniu tego typu wydawnictw. Pracujemy kompleksowo – od pomysłu, przez prace graficzne, tekstowe, aż po druk i dystrybucję katalogów.

 

Moda, motoryzacja, kosmetyki, meble i wyposażenie wnętrz, produkty luksusowe – oferty firm z tych branż powinny docierać do klientów w formie ekskluzywnych katalogów. Popularność drukowanych nośników reklamy i ofert jest ogromna i to się z pewnością jeszcze długo nie zmieni. Przynajmniej do czasu, aż wciąż będą klienci ceniący sobie bardziej prywatny kontakt. To oni – a nie internauci – są skłonni do wydawania większej gotówki. Trzeba ich tylko do tego zachęcić.

Łukasz Grużewski SkyProject +48 508 693 469 Gdańsk Czynne: pn-sb 9-21 Poland Pomorskie skyproject.pl https://skyproject.pl

FreshMail e-mail marketing free online marketing software