O nas

Tworzenie stron internetowych Gdańsk

Innowacyjność

Skyproject to coś więcej niż firma, to wizja innowacyjnego biznesu w internecie. Tworzone strony internetowe traktowane są jako dzieła sztuki, które mają bardzo dużą wartość merytoryczną ale i wizualną.

Doświadczenie

Tworzymy Twoją wizję biznesu w internecie. Łącząc doświadczenie naszych specjalistów z dziedzin: programowania, hostingu, grafiki, pozycjonowania, marketingu, ekonomii. Jako młode i innowacyjne osoby tworzymy zespół profesjonalistów.  O naszych kompetencjach niech świadczą dotychczasowe projekty, które przedstawione są w REALIZACJACH

Skyproject w przeciwieństwie do innych firm z branży, nie wykonuje wszystkich zaleceń klienta. Kierując się zasadą – „wiem, dlatego  nie pozwolę”. Zasada ta polega na uświadomieniu klientowi, że jego wizja może nie być dobrze odebrana i może nie „trafić” do oczekiwanego odbiorcy. Oprócz twórców stron www, jesteśmy moderatorami każdego projektu. Wszystko po to aby, stworzyć profesjonalną stronę za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych.

Skyprojet to również, autorskie programy internetowe i wtyczki internetowe, które znacznie poprawiają wygląd strony. Jako młode osoby wychodzimy  z założenia, że czasami lepiej i szybciej jest stworzyć coś nowego, niż przerabiać  gotowe rozwiązań. Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem wprowadzającym nowe rozwiązania technologiczne na rynek.

Na stałe współpracujemy z najlepszymi na rynku:

timthumb

timthumb (2)

timthumb (3)

timthumb (1)

Łukasz Grużewski SkyProject +48 508 693 469 Gdańsk Czynne: pn-sb 9-21 Poland Pomorskie skyproject.pl https://skyproject.pl

FreshMail e-mail marketing free online marketing software